Чистайга эш визиты белән Татарстан монополиягә каршы федераль хезмәт җитәкчесе урынбасары килде

2019 елның 22 марты, җомга

Бүген, 22нче мартта, эш визиты белән Чистай муниципаль районында монополиягә каршы федераль хезмәтнең Татарстан идарәсе җитәкчесе урынбасары Алмаз Яфизов булды.

Мондый очрашулар монополиягә каршы федераль хезмәт Идарәсе тарафыннан республиканың һәр районында үткәрелә. Мондый сәфәрләрнең максаты-гражданнарны монополиягә каршы орган эшчәнлеге белән таныштыру.

Чистайда бизнес өчен булдырылган шартларны өйрәнү максатыннан, монополиягә каршы хезмәт вәкиле шулай ук «Чистай " АСИҮТ булды.  Хакимият стеналарында ук аны АСИҮТ турында мәгълүмат белән стенд җәлеп итте.  "Шәһәр матур! Алдынгы социаль-икътисади үсеш территориясен шәһәр алган икән, димәк, шәһәр үсә», - дип билгеләп үтте Алмаз Яфизов.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: