Юл хәрәкәте кагыйдәләрен бозуны видеофиксацияләү җайланмалары белән теркәлгән Административ хокук бозулар турында карарларны электрон рәвештә җибәрүгә тоташтыру турында

2019 елның 21 августы, чәршәмбе

Татарстан Республикасы Чистай муниципаль районының юл хәрәкәте иминлеген тәэмин итү комиссиясе чистайлыларга (юридик һәм физик затларга) юл хәрәкәте кагыйдәләрен бозуны видеофиксацияләү җайланмалары белән теркәлгән Административ хокук бозулар турындагы карарларны электрон рәвештә җибәрүгә кушылырга тәкъдим итә.

Әлеге мөмкинлек ташламалы чорда түләү өчен электрон почтага вакытында карар кабул итәргә мөмкинлек бирә. Әлеге рассылкага тоташу өчен билгеләнгән үрнәктәге гариза тутырырга һәм Чистай районы буенча Эчке эшләр бүлегенең теркәү бүлегенә бирергә кирәк.  Белешмәләр өчен телефон 5-27-40.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: