март, 2017 ел
пәнҗешәмбе

Чистай мөхтәсибәте каршындагы аксакаллар советы шушы көннәрдә ялгыз өлкәннәрнең хәлләрен белү буенча яңа әхлакый акция үткәрде.

Бүген администрация конференц-залында Чистай муниципаль районы башлыгы Дмитрий Иванов, ТР авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрының авылны социаль яктан үстерү буенча урынбасары Марат Җаббаров, Чистай районы авыл хуҗалыгы формированиеләре җитәкчеләре катнашында киңәшмә узды.

Мәктәп каникуллары вакытында 25 мартта "Чистай" мәдәни үзәге студиясендә "Үзәк" рок концерты булды.

Росреестрның Татарстан бүлеге: хәзер "шәхси кабинет"та  күчемсез милек  турында мәгълүмат кына түгел, ә башка объектларга карата " керү ачкычы" алырга да мөмкин.

"Юлдаш" интернат-йортта тәрбияләнүчеләр Түбән Каманың истәлекле урыннарында булдылар.

Яуширмә мәдәният йортында "Исәнме, кояшлы Нәүрүз!"  дигән балалар өчен театральләштерелгән тамаша узды.

2017 елның 28 нче мартында Россия Федерациясе Пенсия фонды Идарәсе утырышы узды. Анда Россия Пенсия фондының Татарстан Республикасы буенча Бүлекчәсе узган ел бәйгесе нәтиҗәләре буенча иң яхшы Идарә дип игълан ителде.

Тыл хезмәтчәне Ихсанова Хаузия Галиаскаровнага 90 яшь тулды

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: