апрель, 2017 ел
дүшәмбе

Чистай муниципаль районында  театр "Марафоны" дәвам итә. "Дуслык" театр студиясе (Мөслим МӘДӘНИЯТ йорты) Акбулат һәм Тат.Багана авылларына "Кызлар килде авылга " музыкаль спектакле белән чыгу оештырды.

Кичә Чистайда "Әнәс" мәчетендә Дискуссия клубы утырышы узды.

Чистай спортчылары мини-футбол буенча турнирда иң яхшысы булды .

КНИТУ-КАИның Чистайдагы филиалы студентлары  Болгария университетында  вакытлыча белем ала.

31 мартта "Юлдаш"  өлкәннәр һәм инвалидлар өчен йорт-интернат белгечләре тарафыннан Идел буе федераль округындагы кадет корпусына туплау турында мәгълүмат җиткерелде.

27-30 мартта  Яшел Үзән шәһәрендә спорт гимнастикасы буенча ТР укучылары Спартакиадасы узды.

2017 елның 18 апрелендә Нижнекамск шәһәренең Халыклар иҗаты йортында Түбән Кама муниципаль районы һәм "Кама аръягы"төбәге эшмәкәрләре өчен  Беренче Съезд булачак .

"Янгын куркынычсызлыгы" Бөтенроссия ирекле акциясе турында

Кадастр исәбе:  документлар кабул итүдә яңа алымнар

Идел буе Федераль Округы кадет корпусларына туплау башкарыла.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: