апрель, 2017 ел
җомга

Бүген  Чистай муниципаль районы башлыгы Дмитрий Иванов һәм "Химград" АҖ генераль директоры Айрат Гыйззәтуллин катнашында "Чистай" Индустриаль паркын үстерү буенча киңәшмә узды.

Казан юридик институты "хокук саклау эшчәнлеге" юнәлеше буенча укыргы кабул итә.

Район башлыгының төзелеш объектларын чираттагы каравы

Чистай муниципаль районы башлыгы Дмитрий Иванов  чакыру комисиясе утырышын уздырды

Изгар авыл клубында РФ һәм ТРда экология елына багышланган "Кошлар - дуслар" исеме астында мастер-класс булды.

Луч  мәктәбе укучыларына террорга каршы куркынычсызлык кагыйдәләрен искә төшерделәр

КИУ (ИЭУП) бүген Советлар Союзы Герое Кузьмин Сергей Евдокимович исемендәге Чистай кадет интернат-мәктәбе укучылары өчен дуслык һәм татулык дәресләре уздырды.

Чистай музей-тыюлыгы казан бардлары белән очрашуга чакыра

Полиция хезмәткәрләре шәһәр территориясендә террористик актлар һәм башка хокук бозуларны һәм җинаятьләрне булдырмау буенча профилактик чаралар үткәрәләр.

3 апрель Рус география җәмгыяте отряды составында чистайлы Сергей Салеев Ак һәм Баренцево диңгезенэ юнәлде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: