Чистайда районда су биологик ресурсларын саклау мәсьәләсе буенча киңәшмә узды.

2024 елның 27 апреле, шимбә

Анда 3 төп мәсьәлә каралды

Ул шәһәр башлыгы урынбасары Михаил Ксенофонтов рәислегендә узды. 3 актуаль һәм әһәмиятле мәсьәлә буенча фикер алыштылар.

Татарстан Республикасы буенча Чистай дәүләт контроле, күзәтчелек һәм су биологик ресурсларын саклау бүлеге җитәкчесе Вячеслав Галкин үз бүлегенеңерыслы чорда эшләве һәм бурычлары турында сөйләде. Вячеслав Васильевич шулай ук быел Балык тоту тыелган вакытта барлыкка килгән яңалыклар турында сөйләде.

Татарстан Республикасында биологик ресурсларны саклау буенча дәүләт комитетының Чистай бүлеге башлыгы Линар Гыйльметдинов үз бүлегенең эше турында хәбәр итте.

Татарстан Республикасы биоресурслар буенча дәүләт комитетының Кама аръягы зонасы буенча районара бүлеге башлыгы Вячеслав Жарехинерыслы чорда эшләү турында сөйләде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: