Чистай районы башлыгы Нәкыйп Мөбәрәкшиновичны һәм Рәис Георгиевнаны якынлашып килүче бәйрәм белән котлады!

2024 елның 2 мае, пәнҗешәмбе

Чистай районы башлыгы Дмитрий Алексеевич Иванов Бөек Ватан сугышы ветераны Нәкыйп Мөбәрәкшин улы Хәйруллинны һәм тыл хезмәтчәне Рәис Георгиевна Шишлованы якынлашып килүче бәйрәм - Җиңү көне белән котлады.

"Бөек Җиңү көне алдыннан махсус операциядә катнашучы Майоровлар белән хөрмәтле ветераннарны якынлашып килүче бәйрәм белән котладылар! Бөек Ватан сугышы ветераны Хәйруллин Нәкыйп Мөбәрәкшин улын һәм тыл хезмәтчәне Шишлова Рәис Георгиевнаны каршы алдылар. Ватанны дошманнардан саклаган һәм яклаган ике буын кешеләрнең символик очрашуы. Яраткан Ватаныбызны саклаучыларга түбәнчелек белән баш иям. Иң нык сәламәтлек һәм иң яхшысы!" - дип язды ул үзенең социаль челтәрләреннән.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: